Hai în echipa Chopstix Ready To Box!

De ce să alegi un job la Chopstix Ready To Box?

Chopstix te angajează dacă gustul contează și preparatul primează!

Căutăm întotdeauna să atragem, să instruim și să dezvoltăm membrii echipei Chopstix pentru următoarea lor oportunitate. Te încurajăm și te sprijinim să îți dezvolți atât abilitățile de lider, cât și abilitățile culinare, pentru a face saltul în cariera Chopstix.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te ajutăm să devii persoana care ești destinat să fii, pe măsură ce îți prepari „rețeta” către succes ca membru al echipei Chopstix!

Bucură-te de flexibilitate, salarii competitive și programe flexibile, fie că ești cu noi pentru câteva ore pe săptămână sau pentru a-ți construi o carieră!

0
Restaurante Chopstix Ready To Box în țară
+ 0
Produse vândute/zi
+ 0
Angajați

Cu Chopstix Asia continuă!

Alătură-te echipei Chopstix și devin-o ingredientul asiatic secret din bucătăria noastră!

Împarte gustul bun al meniului Chopstix Ready To Box cu toți exploratorii de gusturi ritmate, iar Chopstix împarte cu tine experiențe de neuitat alături de lideri extraordinari și studenți ca tine!

Cauți să-ți condimentezi viața?

Preparatele noastre sunt unice, multiculturale și pline de aromă grație condimentelor. Ne dorim și pentru echipa Chopstix „condimentele” potrivite în fiecare rețetă pentru a servi mereu preparate cu arome proaspete și delicioase, gătite exact pentru papilele gustative ale clienților noștri!

Pentru că ne caracterizează diversitatea, diversitate în preparate, diversitate în angajați, ne place să promovăm o cultură incluzivă și diversă, motiv pentru care suntem mereu în căutare de noi „ingrediente” care să condimenteze echipa Chopstix!

În ziua noastră de #ChopstixOpportunity, îți împărtășim câteva dintre posturile vacante pe care le avem pentru tine!

Asistent manager Iulius Mall Cluj

Lantul nostru de restaurante fast-food cauta coleg pentru pozitia de Asistent manager. Locatia: Iulius Mall

Responsabilitati generale:

  • Vei implementa și monitoriza respectarea regulilor de igienă și siguranță la locul de muncă și vei contribui la păstrarea curățeniei conform celor mai înalte standarde;
  • Vei gestiona contabilitatea primară și administrarea locației;
  • Vei fi responsabil pentru întreținerea și funcționarea corectă a echipamentelor din locație
  • Te asiguri că standardele de calitate și procedurile de lucru ale companiei sunt respectate;
  • Te implici în selecția candidaților și le asiguri o bună integrare în echipă;
  • Gestionezi materia primă, plasezi comenzile, verifici calitatea produselor, participi la inventarele lunare;
  • Gestionezi eficient solicitările și sesizările venite din partea clienților;
  • Implicare activă în vanzare;
  • Studii superioare finalizate;
  • Experiență anterioară în domeniul de activitate al companiei (Horeca/Fast food) de minim 1 an;
  • Disponibilitate și flexibilitate din punct de vedere al programului de lucru.

Benеficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • O masa calda/zi;
  • Training si suport din partea Managerului;
  • Spor de week-еnd.

Vânzător Promenada Mall Sibiu

Suntem in cautare de colegi pentru postul de VANZATOR/VANZATOARE pentru lantul nostru de restaurante fast-food situat in Promenada Mall, Sibiu.

Oferim:

  • pachet salarial atractiv;
  • program in ture (doua zile cu doua zile libere);
  • bonuri de masa;
  • o masa calda;
  • contract pe perioada nedeterminata;
  • training pe partea de vanzare.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne sunati la numarul de telefon 0734 738 496.

Vânzator City Park Constanța

Suntem in cautare de colegi pentru postul de VANZATOR/VANZATOARE pentru lantul nostru de restaurante fast-food situat in City Park Constanta.

Oferim:

Scroll to Top